Çift Kişilik Bahamalar Tatili Herşey Dahil 49 Euro!

0

Generali Sigorta ‘dan rüya gibi bir kampanya…  Ortalama 49 Euroya satın alacağınız bir Konut Poliçesi ile hem evinizi sigorta ettirip  hem de Miami ve Bahamalar’ı kapsayan iki kişilik herşey dahil tatil için çekilişe hak kazanabilirsiniz. Bana çıkmayın demeyin, çünkü size de çıkabilir.

Poliçe kapsamında ise yangından hırsızlığa, depremden cam kırılmasına, çilingir hizmetinden diş temizliğine…Yok yok neredeyse… Yani poliçe ucuz diye içeriği kısıtlı bir poliçe değil. Çekilişte Bahamalar size çıkmasa bile almış olduğunuz konut poliçesi size her daim lazım. Bir kere çilingir çağırsanız ya da dişlerinizi  temizletseniz zaten poliçe fiyatı kadar ücret ödersiniz.

Çekilişe, 17.11.2015 ve 29.02.2016 tarihleri arasında Konut Poliçesi satın alan kişiler katılabilecekler…Bilgi ve poliçe almak için HÜRPA SİGORTA’ yı 0212 291 75 50 numaralı telefondan arayabilir, kampanyaya hemen katılabilirsiniz. Üstelik ertesi gün diş temizliği hizmeti için randevunuzu dahi alabilirsiniz.

Kampanyanın Koşulları:

1 kişi çift kişilik 6 gece 7 gün NorwegianSky ( 5 yıldızlı gemi)  ile Miami ve Bahamalar Seyahati kazanacak.

Seyahat tarihi: 17.04.2016-23.04.2016

Kapsam:

  • Miami  2 gece kahvaltılı otel konaklaması
  • Gemide 5 gün  tam pansiyon konaklama
  • İstanbul / Miami gidiş dönüş ekonomi uçuşu
  • Seyahat sigortası
  • Seyahat İstanbul’da başlar ve İstanbul’da sona erer.

Talihlinin İstanbul’a ulaşımı+ vize ücreti + yurtdışı çıkış harcı +yukarıda belirtilmeyen  masraflar ve şahsi harcamaları kendisine aittir.

 

Generali Sigorta’nın Fiat500 kampanyasını kazanan talihli de “bana çıkmaz” diyordu belki de, kim bilir 🙂

Generali-Sigorta-Kasko

 

Hürpa Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.

Adres: Büyükdere Caddesi, No:15/A Şişli – İstanbul        Telefon: 0212 291 75 50

Share.

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.