Kredi Kartı Puanlarınla Uçak Biletini Bedavaya Getir

0

Kredi kartları gündelik yaşamımızın vazgeçilmezi olmuş durumda. Taksit avantajlarından faydalandığımız gibi puanda kazanıyoruz, bu puanlar bankadan bankaya değişmekle birlikte puanlarla alınabilecek hediyeler de artık neredeyse zorlaştı. Eskiden Wings kart ya da Adios kartla bedava uçak bileti almak daha kolay iken artık yılda bir bilet dahi alınması imkansız durumda. Farklı farklı kartlarda az ya da çok ne kadar birikmiş puanınız varsa bunları Turna.com’da turna puana çevirerek avantajlı hale getirebilirsiniz.

Yıl sonunda silenecek puanlarınızla “ne alalım da bu puanlar silinmesin” diye düşünüyorsanız benim önerim uçak bileti alacak turna puana çevirin derim.

  • World, Bonus, Axess, Maximum, Paraf, Cardfinans programlarında yer alan tüm kartlarda biriken puanları hesabına aktarabilirsin.
  • Kredi kartındaki puanlar birebir olarak hesabına aktarılır. 1 TL’lik kredi kartı puanı 1 TL değerinde Turna puana dönüşür.
  • Kredi kartlarında biriken puanları Turna puana kolaylıkla çevirebilirsin. Çevirme işlemi yapıldıktan sonra uçak bileti satın alma sırasında ödemelerini Turna Puan ile yapabilirsin. Kredi kartı puanların Turna Puana dönüşmüş olur ve diğer Turna puanlarınla birleşir.
  • Çevirdiğin puanların herhangi bir son kullanma tarihi yoktur. İstediğin zaman uçak bileti satın alırken kullanırsın. İster 1 gün sonra, ister 6 ay sonra, istersen 3 yıl sonra. Turna hesabını tüm kartlarının puan kumbarası olarak kullanabilirsin.
  • Hesabına aktardığın puanlarla ister kendin için, ister başkaları için uçak bileti satın alabilirsin. Bu konuda herhangi bir kısıtlama yoktur.
  • Puanların uçak bileti satın almaya yetiyorsa, uçak biletini bedava getirmiş olursun. Puanların yetmezse üstünü kredi kartınla ya da banka kartınla tamamlayabilirsin.
  • Kartında birikmiş puanları öğrenmek için üye olman gerekmiyor. Ancak puanlarını hesabına aktarabilmen için, Turna’da bir hesap açmış olman gerekiyor.
  • Çevirdiğin puanları bir daha ilgili kredi kartına aktaramazsın.

Hala üye olmadıysan bu linki tıklayıp turna.com’a üye olabilir ve kredi kartı puanlarını turna puana çevirebilirsin.

Share.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.