Türkiye’de gezgin kadınlar var…

1

Gezmek, seyahat etmek kulağa hoş geliyor değil mi? Bunu gerçekleştirenlerin sayısının her geçen gün artıyor olması sevindirici, çünkü farklı coğrafyaları ve kültürleri öğrenmenin en güzel yöntemidir seyahat. Kadın, erkek birey ya da çift, grup bir şekilde geziyoruz. Bunun önemi yok bana göre, önemli olan eğitici öğretici keşfedici seyahatlerin gerçekleşiyor olması. Türkiye’de de gezen kadınlar az denemeyecek sayıda. Hatta bir de aktif  sitemiz var. Sizler de aramıza katılmak istiyorsanız hem bloğumuza üye olabilir, hem de facebook ve instagram hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gezgin Kadınları tanıtan yazı dizisinde tanıtılan bloglar ve gezgin kadınlar eminim ki herkesin yaşamına farklı bir açıdan dokunuş yapacaktır. Aşağıdaki linklerden ilgili yazılara ulaşabilir ve merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz.

Gezgin Kadınlara göre seyahat/ 1. Röportaj

Gezgin Kadınlara göre seyahat / 2. Röportaj ( BenimleGez.com ‘un bulunduğu yazı )

Share.

1 Yorum

  1. İnsan hadi demek için kendi gibileri görmeyi bekliyor galiba. Bir gün gezgin bir kadınla yüz yüze gelir de hadi dersem kimse tutamayacak beni sanıyorum ki 😊

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.